Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Bilder og tekst fra Skaw/Dana Cup Vi trenger mange og gode bilder fra Skaw og Dana Cup til høstutgaven av FK Toten Magasinet. For å få til det er vi helt avhengig av å få inn ...
    Lagt inn av Jan Kolnier
  • Oppkjøring til Skaw og Dana Cup Lagene våre har siden forrige uke vært i full gang med treningene før Skaw og Dana Cup. Gutta skal delta i Skaw Cup i Skagen som starter på søndag, mens ...
    Lagt inn 17. jul. 2018, 12:06 av Jan Kolnier
  • Oppstart nytt klubbhus Mandag 25. juni blir det første spadetaket, eller rettere sagt den første gravemaskinskuffa, tatt for FK Toten sitt nye klubbhus på ØTIP. Østre Toten kommune har nå gitt en såkalt ...
    Lagt inn 24. jun. 2018, 13:11 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 74. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Damer

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  ubesatt, kontor@fktoten.no
Leder Anlegg - Jens Kristian Ulsrud, 91117310, anlegg@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Grasrotgivere til FK Toten


FK Toten på Twitter



Undersider (1): Kalender