Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Treneropplæring i fokus FK Toten har denne helga arrangert kurset Grasrottrener 1 i regi av NFF Indre Østland ved Østre Toten Idrettspark. Kurset er første steg i NFFs trenerutdanning, og samlet totalt 13 ...
    Lagt inn 15. apr. 2018, 14:32 av Jan Kolnier
  • Salg av Scoringssupporter På samme måte som tidligere år kan alle spillere i FK Toten redusere treningsavgiften sin gjennom salg av Scoringssupporter. Dette er et konsept der den som blir Scoringssupporter kan sies ...
    Lagt inn 4. apr. 2018, 04:29 av Jan Kolnier
  • Oppsummering fra årsmøte FK Toten FK Toten gjennomførte årsmøte i Totenhallen mandag 12. mars. Klubbens årsberetning for 2017 viste en klubb med stor aktivitet, med totalt 7 lag i serien i fjorårssesongen, hvorav 3 guttelag ...
    Lagt inn 17. mar. 2018, 07:05 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 69. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Damer

Gutt

Jenter



Våre sponsorer

4.div FK Toten - Moelven

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  ubesatt, kontor@fktoten.no
Leder Anlegg - Jens Kristian Ulsrud, 91117310, anlegg@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Grasrotgivere til FK Toten


FK Toten på Twitter



Undersider (1): Kalender