Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Felles sesongavslutning torsdag 15.11 Torsdag 15. november blir det som de fleste sikkert har fått med seg felles sesongavslutning for alle lag i FK Toten. Vi ønsker at alle spillere og trenere kommer til ...
    Lagt inn 11. nov. 2018, 01:59 av Jan Kolnier
  • Skaw Cup sommeren 2019 Da er det klart, samtlige yngres lag i FK Toten kommer til å delta i Skaw Cup i Skagen sommeren 2019! Skaw Cup 2019 foregår i perioden 20.-26. juli ...
    Lagt inn 30. okt. 2018, 17:46 av Jan Kolnier
  • Magasinet - høst 2018 Alle husstander i Østre Toten skal ha fått høstutgaven av FK Toten Magasinet i postkassa sammen med Totens Blad. Under finner du den elektroniske utgaven av avisa.   For de som ...
    Lagt inn 11. nov. 2018, 00:25 av Jan Kolnier
  • Toten Vintertrening Lørdag den 27. oktober startet Toten Vintertrening igjen med en Kick-Off for alle spillere på ØTIP. Dette er et tilbud FK Toten arrangerer sammen med moder- og samarbeidsklubber for ...
    Lagt inn 29. okt. 2018, 17:24 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 4 av 84. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Damer

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten




Undersider (1): Kalender