Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Årsmøte FK Toten Det blir årsmøte i FK Toten torsdag 12. mars kl 18:30 på klubbhuset. Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må sendes til styret på mailadresse leder@fktoten.no ...
    Lagt inn 16. jan. 2020, 02:00 av FK Toten
  • Turneringer sommeren 2020 FK Toten satser tradisjonen tro på å delta med gutte- og juniorlagene våre i Skaw Cup i Skagen sommeren 2020. Skaw Cup foregår i år i perioden lørdag 18. til ...
    Lagt inn 11. jan. 2020, 06:18 av FK Toten
  • Gjensyn med hjemmekampen mot Trysil Når vi går inn i et nytt år kan det noen ganger være hyggelig å se seg litt tilbake. Vi legger derfor ut noen linker til den siste lørdagen i ...
    Lagt inn 31. des. 2019, 02:35 av Jan Kolnier
  • Vellykket Romjulscup i Totenhallen Fredag 27. desember arrangerte FK Toten Romjulscup i Totenhallen. I gutteklassa var det 10 påmeldte lag, i juniorklassa deltok seks lag, mens det i jenteklassa dessverre var for få påmeldte ...
    Lagt inn 28. des. 2019, 11:29 av Jan Kolnier
  • Kampoppsett Norsk Tipping ligaen 2020 Terminlista for den kommende sesongen ble publisert fredag 20. desember. Vi i FK Toten starter sesongen mot Gjøvik-Lyn på Gjøvik mandag 13. april, som er andre påskedag. Vi avslutter ...
    Lagt inn 26. des. 2019, 04:13 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 5 av 114. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
Bankkonto: 2050.04.54963
Daglig leder: Steffen Hjelmtvedt, 95525958, steffen@fktoten.no
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Steffen Sommerstad, 95260680, okonomi@fktoten.no
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860kontor@fktoten.no
Leder Marked - Vidar Harefallet, 95027003marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagenkasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten




Undersider (1): Kalender