Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Dommergruppa er i gang Tirsdag 27. august hadde dommergruppa i FK Toten sitt første møte, og det var dommerkontakten vår Tom Erik Kristiansen som hadde samlet gruppa. Temaer var oppfølging av hver enkelt i ...
    Lagt inn 28. aug. 2019, 13:37 av FK Toten
  • Vellykket fotballskole med stor deltakelse FK Toten arrangerte den siste uka før skolestart fotballskole på det nye kunstgresset ved Østre Toten Idrettspark. Oppmøte, informasjon og spisepauser foregikk i det nye klubbhuset vårt. Steffen Hjelmtvedt og ...
    Lagt inn 22. aug. 2019, 00:08 av FK Toten
  • Bilder og tekst fra Skaw/Dana Cup Vi trenger mange og gode bilder fra Skaw og Dana Cup til høstutgaven av FK Toten Magasinet. For å få til det er vi helt avhengig av å få inn ...
    Lagt inn 16. jul. 2019, 14:04 av Jan Kolnier
  • Nytt kunstgress på ØTIP Det nye kunstgresset ved Østre Toten Idrettspark er nå på plass og klart til bruk. Jobben ble gjennomført svært profesjonelt og på mindre enn tre uker i regi av firmaet ...
    Lagt inn 13. jul. 2019, 03:13 av Jan Kolnier
  • Bilder fra åpningen av klubbhuset Vi i FK Toten hadde fredag 14. juni åpning av det nye klubbhuset vårt på Østre Toten Idrettspark. Det å få vårt eget tilholdssted er noe vi har sett fram ...
    Lagt inn 16. jun. 2019, 10:51 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 5 av 103. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
Daglig leder: Steffen Hjelmtvedt, 95525958, steffen@fktoten.no
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015sport@fktoten.no
Leder Økonomi - ubesatt
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860kontor@fktoten.no
Leder Marked - Vidar Harefallet, 95027003marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagenkasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten




Undersider (1): Kalender