Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer finnes her:  Idrettens Helsesenter


  • Årsmøte i FK Toten Styret innkaller herved sine medlemmer til årsmøte i FK Toten. Årsmøtet avholdes mandag 12. mars kl 1900 i Totenhallen, rom 44. Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må sendes ...
    Lagt inn 2. feb. 2018, 12:12 av FK Toten Fotballklubben
  • Årlig informasjonsmøte FK Toten Alle spillere, foresatte, besteforeldre, trenere og andre interesserte inviteres til FK Totens årlige møte på Kapp Melkefabrikk onsdag 14.02. Vi har reservert Kokeriet på Melkefabrikken denne kvelden, og håper ...
    Lagt inn 10. feb. 2018, 11:14 av FK Toten Fotballklubben
  • Nytt klubbhus for FK Toten på ØTIP? Vi i FK Toten har som kjent det siste året jobbet med ulike alternativer for å etablere en base for klubben vår - "en plass å høre heme". Vi så først ...
    Lagt inn 19. jan. 2018, 11:14 av FK Toten Fotballklubben
  • Ungdomsfotballkveld onsdag 10. januar NFF Indre Østland inviterer sammen med FK Toten til Ungdomsfotballkveld på Østre Toten Idrettspark - 10. januar kl. 18.00 – 21.00. Se den vedlagte invitasjonen for mer info.Invitasjon til ...
    Lagt inn 2. jan. 2018, 12:30 av FK Toten Fotballklubben
  • Vinnere scoringssuporter lotteri 2017 Lodd nr 188 solgt av Kristine D. Gunnarsrud til Rolf V. Gunnarsrud fra Skreia Lodd nr 132 solgt av Arne L Dyste til Audny Lunde fra Kolbu Lodd nr 162 ...
    Lagt inn 30. nov. 2017, 04:01 av FK Toten Fotballklubben
Viser innlegg 1 - 5 av 66. Vis mer »


Våre sponsorer


Tr.kamp Gran-Toten

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - ubesatt, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Monica Moen, 99013015, kontor@fktoten.no
Leder Anlegg - Jens Kristian Ulsrud, 91117310, anlegg@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Magnus Aass, 90154362, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Grasrotgivere til FK Toten


FK Toten på Twitter



Undersider (1): Kalender