Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Årsmøte i FK Toten Styret innkaller herved sine medlemmer til årsmøte i FK Toten. Årsmøtet avholdes torsdag 14. mars kl 18:30 i Totenhallen, rom 44. Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må ...
    Lagt inn 16. jan. 2019, 22:00 av Jan Kolnier
  • Gjøvik Idrettsmedisinske Team på ØTIP Gjøvik Idrettsmedisinske Team er igjen til stede på ØTIP mandager kl 17-20 og torsdager kl 15-18. Dersom noen spillere ønsker en konsultasjon er det bare å bestille time ...
    Lagt inn 11. jan. 2019, 12:14 av Jan Kolnier
  • Turnering sommeren 2019 Det ble i slutten av oktober informert på hjemmesida og på alle lagenes FB-grupper om at samtlige yngres lag i FK Toten kom til å delta i Skaw Cup ...
    Lagt inn 6. jan. 2019, 12:24 av Jan Kolnier
  • Steffen Hjelmtvedt daglig leder i FK Toten     FK Toten har i dag gjort avtale med Steffen Hjelmtvedt om at Steffen fra mandag 7. januar går inn i en 50% stilling som daglig leder i klubben, i første ...
    Lagt inn 4. jan. 2019, 10:50 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 4 av 90. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Damer

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
Daglig leder: Steffen Hjelmtvedt, 95525958, steffen@fktoten.no
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten

Grasrotandelen
94 -3 fra forrige uke



Undersider (1): Kalender