Startside


Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Nye signeringer hos FK Toten Vi i FK Toten er svært fornøyd med å kunne melde at Simen Schjerve Giæver har signert for oss. Simen kommer fra Raufoss Fotball og har tidligere spilt for Rosenborg ...
    Lagt inn 25. feb. 2020, 10:24 av FK Toten
  • Trenerstaben på plass i FK Toten Da er hele trenerkabalen på plass i FK Toten for den kommende sesongen. Gruppa var tirsdag 28. januar samlet til trenerforum på klubbhuset, under ledelse av trenerutvikler Audun Solheim. Siste ...
    Lagt inn 2. feb. 2020, 05:30 av Jan Kolnier
  • Sesongkort Norsk Tipping-ligaen Da har vi i FK Toten fått oss sesongkort for den kommende sesongen 😊 Målet vårt er å selge minst 100 stk før sesongen i Norsk Tipping-ligaen setter i gang ...
    Lagt inn 25. jan. 2020, 08:53 av Jan Kolnier
  • Årsmøte FK Toten Det blir som nevnt tidligere årsmøte i FK Toten torsdag 12. mars kl 18:30 på klubbhuset. Saksliste og saksdokumenter er nå tilgjengelig her på hjemmesida, se linker til de ...
    Lagt inn 5. mar. 2020, 07:09 av Jan Kolnier
  • Turneringer sommeren 2020 FK Toten satser tradisjonen tro på å delta med gutte- og juniorlagene våre i Skaw Cup i Skagen sommeren 2020. Skaw Cup foregår i år i perioden lørdag 18. til ...
    Lagt inn 11. jan. 2020, 06:18 av FK Toten
Viser innlegg 1 - 5 av 117. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
Bankkonto: 2050.04.54963
Daglig leder: Steffen Hjelmtvedt, 95525958, steffen@fktoten.no
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Steffen Sommerstad, 95260680, okonomi@fktoten.no
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860kontor@fktoten.no
Leder Marked - Vidar Harefallet, 95027003marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841jan@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten




Undersider (1): Kalender