Startside


Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • FK Toten magasinet vår 2019 Alle husstander i Østre Toten skal onsdag 24. april ha fått vårutgaven FK Toten Magasinet i postkassa sammen med Totens Blad. Under finner du den elektroniske utgaven av avisa. For ...
    Lagt inn 24. apr. 2019, 23:22 av Jan Kolnier
  • Vellykket årsmøte for FK Toten FK Toten gjennomførte årsmøte i Totenhallen torsdag 14. mars. Klubbens årsberetning for 2018 viste en klubb med stor aktivitet, med totalt 8 lag i serien i fjorårssesongen, hvorav to guttelag ...
    Lagt inn 29. mar. 2019, 13:14 av FK Toten
  • Trenerkurs Grasrottrener 4 på Østre Toten Idrettspark FK Toten har denne helga arrangert kurset Grasrottrener 4 ved Østre Toten Idrettspark, i regi av NFF Indre Østland. Dette er det siste av delkursene i NFFs grunnutdanning for fotballtrenere ...
    Lagt inn 26. mar. 2019, 07:30 av FK Toten
  • Lokalbanken med på laget de neste tre årene Totens Sparebank har vært en av FK Totens viktigste samarbeidspartnere over flere år, og vi er veldig fornøyd med at de ønsker å være med på den videre utviklingen av ...
    Lagt inn 19. feb. 2019, 11:58 av FK Toten
  • Odd Erik Sundbakken tildelt kretsens hederstegn Odd Erik Sundbakken ble fredag 8. februar på kretstinget for NFF Indre Østland tildelt kretsens hederstegn for sin mangeårige innsats for fotballen i distriktet vårt. Odd Erik har deltatt aktivt ...
    Lagt inn 9. feb. 2019, 23:48 av FK Toten
Viser innlegg 1 - 5 av 96. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
Daglig leder: Steffen Hjelmtvedt, 95525958, steffen@fktoten.no
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015sport@fktoten.no
Leder Økonomi - ubesatt
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860kontor@fktoten.no
Leder Marked - Vidar Harefallet, 95027003marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagenkasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten




Undersider (1): Kalender