Startside

Info fra klubben

  • http://www.fotball.no/nff/fotballforsikring/
    Viktig
    ! Alt om forsikringer:  Hva gjør jeg ved skade?


  • Vi trenger flere med oss på laget Nå når vi i FK Toten skal bygge vårt eget klubbhus, er det naturlig å tenke på hvordan vi skal drifte klubben vår videre. Noe av det som virker klart ...
    Lagt inn 20. aug. 2018, 23:27 av Jan Kolnier
  • Nytt klubbhus godkjent Byggesøknaden på det nye klubbhuset vårt på ØTIP ble fredag 10. august godkjent av Østre Toten kommune. Vi har i sommerferien jobbet med å legge om rørene som gikk i ...
    Lagt inn 14. aug. 2018, 21:45 av Jan Kolnier
  • Invitasjon til rekruttdommerkurs Som nevnt i spiller-/foreldremøtene før Skaw og Dana Cup arrangerer NFF Indre Østland rekruttdommerkurs på Scandic Victoria Hotell Lillehammer lørdag 18. august kl 10:00-18:00. Det blir ...
    Lagt inn 6. aug. 2018, 21:57 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 77. Vis mer »

A-Laget

B-Laget

Junior

Gutt

Damer

Jenter



Våre sponsorer

Felles kalender

Kalender - storformat

Kontakt

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget

Grasrotgivere til FK Toten



Undersider (1): Kalender