Klubb

Siste kunngjøringer

  • FK Toten magasinet vår 2019 Alle husstander i Østre Toten skal onsdag 24. april ha fått vårutgaven FK Toten Magasinet i postkassa sammen med Totens Blad. Under finner du den elektroniske utgaven av avisa. For ...
    Lagt inn 24. apr. 2019, 23:22 av Jan Kolnier
  • Vellykket årsmøte for FK Toten FK Toten gjennomførte årsmøte i Totenhallen torsdag 14. mars. Klubbens årsberetning for 2018 viste en klubb med stor aktivitet, med totalt 8 lag i serien i fjorårssesongen, hvorav to guttelag ...
    Lagt inn 29. mar. 2019, 13:14 av FK Toten
  • Trenerkurs Grasrottrener 4 på Østre Toten Idrettspark FK Toten har denne helga arrangert kurset Grasrottrener 4 ved Østre Toten Idrettspark, i regi av NFF Indre Østland. Dette er det siste av delkursene i NFFs grunnutdanning for fotballtrenere ...
    Lagt inn 26. mar. 2019, 07:30 av FK Toten
Viser innlegg 1 - 3 av 96. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter