Klubb

Siste kunngjøringer

  • Dommergruppa er i gang Tirsdag 27. august hadde dommergruppa i FK Toten sitt første møte, og det var dommerkontakten vår Tom Erik Kristiansen som hadde samlet gruppa. Temaer var oppfølging av hver enkelt i ...
    Lagt inn 28. aug. 2019, 13:37 av FK Toten
  • Vellykket fotballskole med stor deltakelse FK Toten arrangerte den siste uka før skolestart fotballskole på det nye kunstgresset ved Østre Toten Idrettspark. Oppmøte, informasjon og spisepauser foregikk i det nye klubbhuset vårt. Steffen Hjelmtvedt og ...
    Lagt inn 22. aug. 2019, 00:08 av FK Toten
  • Bilder og tekst fra Skaw/Dana Cup Vi trenger mange og gode bilder fra Skaw og Dana Cup til høstutgaven av FK Toten Magasinet. For å få til det er vi helt avhengig av å få inn ...
    Lagt inn 16. jul. 2019, 14:04 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 103. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter