Klubb

Siste kunngjøringer

  • LIONS pizzakveld med G19 Fredag 1.11 var det pizza & brus på menyen for alle spillere i juniorgruppa i FK Toten. Anledningen var et arrangement i samarbeide med Lions Østre Toten som hadde med ...
    Lagt inn 7. nov. 2019, 22:24 av Jan Kolnier
  • FK Toten Magasinet - høst 2019 Alle husstander i Østre Toten skal i forrige uke ha mottatt høstutgaven FK Toten Magasinet i postkassa sammen med Totens Blad. Under finner du den elektroniske utgaven av avisa. For ...
    Lagt inn 9. nov. 2019, 12:55 av Jan Kolnier
  • Felles sesongavslutning torsdag 21.11 Torsdag 21. november blir det som informert om for en uke siden felles sesongavslutning for alle lag i FK Toten. Opplegget starter kl 1830 og foregår i kantina ved Lena ...
    Lagt inn 12. nov. 2019, 00:17 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 106. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter