Klubb

Siste kunngjøringer

  • Nye signeringer hos FK Toten Vi i FK Toten er svært fornøyd med å kunne melde at Simen Schjerve Giæver har signert for oss. Simen kommer fra Raufoss Fotball og har tidligere spilt for Rosenborg ...
    Lagt inn 25. feb. 2020, 10:24 av FK Toten
  • Trenerstaben på plass i FK Toten Da er hele trenerkabalen på plass i FK Toten for den kommende sesongen. Gruppa var tirsdag 28. januar samlet til trenerforum på klubbhuset, under ledelse av trenerutvikler Audun Solheim. Siste ...
    Lagt inn 2. feb. 2020, 05:30 av Jan Kolnier
  • Sesongkort Norsk Tipping-ligaen Da har vi i FK Toten fått oss sesongkort for den kommende sesongen 😊 Målet vårt er å selge minst 100 stk før sesongen i Norsk Tipping-ligaen setter i gang ...
    Lagt inn 25. jan. 2020, 08:53 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 117. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter