Klubb

Siste kunngjøringer

  • Årsmøte FK Toten Det blir årsmøte i FK Toten torsdag 12. mars kl 18:30 på klubbhuset. Saker som ønskes tatt opp på årsmøtet må sendes til styret på mailadresse leder@fktoten.no ...
    Lagt inn 16. jan. 2020, 02:00 av FK Toten
  • Turneringer sommeren 2020 FK Toten satser tradisjonen tro på å delta med gutte- og juniorlagene våre i Skaw Cup i Skagen sommeren 2020. Skaw Cup foregår i år i perioden lørdag 18. til ...
    Lagt inn 11. jan. 2020, 06:18 av FK Toten
  • Gjensyn med hjemmekampen mot Trysil Når vi går inn i et nytt år kan det noen ganger være hyggelig å se seg litt tilbake. Vi legger derfor ut noen linker til den siste lørdagen i ...
    Lagt inn 31. des. 2019, 02:35 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 114. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter