Klubb

Siste kunngjøringer

  • Lokalbanken med på laget de neste tre årene Totens Sparebank har vært en av FK Totens viktigste samarbeidspartnere over flere år, og vi er veldig fornøyd med at de ønsker å være med på den videre utviklingen av ...
    Lagt inn 19. feb. 2019, 11:58 av FK Toten
  • Kurs Grasrottrener 3 på Østre Toten Idrettspark FK Toten, Kapp og Lena har denne helga arrangert kurset Grasrottrener 3 ved Østre Toten Idrettspark, i regi av NFF Indre Østland. Dette er delkurs 3 i NFFs grunnutdanning for ...
    Lagt inn 17. feb. 2019, 10:54 av Jan Kolnier
  • Odd Erik Sundbakken tildelt kretsens hederstegn Odd Erik Sundbakken ble fredag 8. februar på kretstinget for NFF Indre Østland tildelt kretsens hederstegn for sin mangeårige innsats for fotballen i distriktet vårt. Odd Erik har deltatt aktivt ...
    Lagt inn 9. feb. 2019, 23:48 av FK Toten
Viser innlegg 1 - 3 av 94. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Monica Moen, 99013015, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Unn Sethne, 48252860, kontor@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Ann Elisabeth Hagen, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter