Klubb

Siste kunngjøringer

  • Felles sesongavslutning torsdag 15.11 Torsdag 15. november blir det som de fleste sikkert har fått med seg felles sesongavslutning for alle lag i FK Toten. Vi ønsker at alle spillere og trenere kommer til ...
    Lagt inn 11. nov. 2018, 01:59 av Jan Kolnier
  • Skaw Cup sommeren 2019 Da er det klart, samtlige yngres lag i FK Toten kommer til å delta i Skaw Cup i Skagen sommeren 2019! Skaw Cup 2019 foregår i perioden 20.-26. juli ...
    Lagt inn 30. okt. 2018, 17:46 av Jan Kolnier
  • Magasinet - høst 2018 Alle husstander i Østre Toten skal ha fått høstutgaven av FK Toten Magasinet i postkassa sammen med Totens Blad. Under finner du den elektroniske utgaven av avisa.   For de som ...
    Lagt inn 11. nov. 2018, 00:25 av Jan Kolnier
Viser innlegg 1 - 3 av 84. Vis mer »

Organisasjonsdata

Adresse: Postboks 19, 2851 LENA
Besøksadresse: Østre Toten Idrettspark, 2850 Lena
e-post for mottak av faktura: faktura@fktoten.no
e-post for utsendt faktura: kasserer@fktoten.no

klubbfarger:

Styret:

Leder -  Jo Solberg, 90534390, leder@fktoten.no
Nestleder - John Anders Hoel, 97768900, nestleder@fktoten.no
Leder Sport - Beate Syr, 48182374, sport@fktoten.no
Leder Økonomi - Jan Børge Helland, 91624697, okonomi@fktoten.no 
Leder Administrasjon -  Monica Moen, 99013015, kontor@fktoten.no
Leder Anlegg - Jens Kristian Ulsrud, 91117310, anlegg@fktoten.no
Leder Marked - Jan Sandvold, 90105888, marked@fktoten.no
Varamedlem - Jan Kolnier, 48036841, jan@fktoten.no
Kasserer - Magnus Aass, 90154362, kasserer@fktoten.no

Kontaktinfo til lagene finnes på lagenes sider.
A-Laget
B-Laget
Gutt
Jenter
Junior

Klubbdokumenter